Açık Devre Su Soğutma

Sıcak galvaniz veya epoksi boyalı çelik kontrüksiyonlu tabii akışlı, üstü kapalı, taşma tertibatlı su dağıtım sistemi ile minimum pompolama basıncı ve uzun işletme ömrü temin edilmiştir. Tabii akışlı su dağıtımı özel şekilde dizayn edilmiş poliproplen fıskiyelerle yapılmaktadır.

İncele

Kapalı Devre Su Soğutma

Plastik polistiren imal edilen separatörlerin havayı iyi yönlendirmeleri nedeniyle fandan düşük güç çekilmesi sağlanır. Kontrol ve bakımları kolaydır. Separatör çift geçişli olarak monte edildiklerinden hava içindeki suyu gayet iyi şekilde tutarlar. Sürüklenme kaybı %02’nin altındadır.

İncele

Üçsan Su Soğutma Kuleleri ve Endüstriyel Klima İmalatı

Üçsan Su Soğutma Kuleleri ve Endüstriyel Klima İmalatı firması olarak, tesislere açık tip, chiller ve termik santral su soğutma kulesi hizmeti sunuyoruz. Endüstriyel alanlarda soğutma, ısıtma, nem alma ve nemlendirme gibi amaçlarla kullanılan ürünlerin başında endüstriyel klima çeşitleri gelmektedir. Bunlar hava soğutmalı, su soğutmalı dik tip ve çatı tipi klimalar. Kullanım alanları alışveriş merkezleri, fabrikalar, bilgisayar server sistem odaları, konferans salonları, atölyeler, garajlar, depolar, elektrik panoları ve hava alanları gibi yerlerde kullanılmaktadır. Soğutma kulesi, çeşitli amaç ve büyüklükte tesisler için soğutma suyu sağlamak için tasarlanmıştır. 100 metre çapına ve 120 metre yüksekliğe erişen kuleler bulunmaktadır. Su soğutma kulesi projeleriniz için iletişim bölümünden bize ulaşın.

Ürünlerimiz

Hizmetlerimiz

Açık Devre

Kapalı Devre

Gazlı Soğutma

Chiller Gazlı Soğutma

Su Tesisatı

Mekanik Elektrik Tesisatı

Referanslar