Hakkımızda

Üçsan Soğutma

Firmamız 1987 yılında ÜÇSAN MAKİNA SU SOĞUTMA KULELERİ VE KLİMA İMALATI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ünvanı altında kurulmuş olup, imalata su soğutma kuleleri ile başlamıştır. Konusunda çok kısa bir süre içinde, Türkiye'nin önde gelen kuruluşları arasında yer alan firmamız, imalatla ilgili faaliyet alanlarını genişleterek ısıtma, soğutma, taahhüt, ithalat ve ihracat gibi alanlarda başarıyı yakalmıştır.

Abdi İpekçi Cad. Zorlu Sok. No: 19 / Bayrampaşa adresindeki genel merkezimiz olan yeni binamızda uzman kadromuzla, siz sayın dost ve müşterilerimize yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimimizle, en iyi hizmeti vermekte devam etmekteyiz.

Müşterilerini, yatırımlara ilişkin hak ve sorumlulukları, yatırımların riskleri, getirileri ve işletmesi konularinda eğitmek, müşterilerimize en üst kalitede hizmet vermek, şirket içi tüm çalışanlarımız arasında profesyonelliği ve uzmanlığı teşvik etmek suretiyle müşteri sorunlarının çözümünün ve çözümün etkinliğinin artmasını sağlamak, müşterilerimize yapacağımız bu katkılarla ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak.

Üçsan Soğutma, kalite yönetimine verdiği önemle müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı, insan ve çevre sağlığını güvence altına almayı ve tüm faaliyetlerini sürekli geliştirmeyi şirket politikası olarak benimsemiştir. Bu prensip ışığında şirket vizyonumuz, şu üç ana temele dayanmaktadır;

Üçsan Soğutma, için müşteri her şeyden önce gelir. Müşterilerimize en üst kalitede hizmet sunmak esastır. Altunbaş Metal ancak müşterilerinin güvenini ve memnuniyetini sağlayarak başarılı olacaktır. 

En üst düzeyden en alt düzeye, tüm Altunbaş Metal çalışanları şirketin etik kurallarına ve mesleki değerlerine tam bir uyum içinde olmak zorundadır.

Teknoloji odaklı, 
Uzmanlık sahibi, 
Katma değer yaratan,
Çalışan memnuniyetini gözeten,
Sürekli iyileşen, 
Verimliliği önde tutan, 
İşbirliğine ve paylaşıma önem veren.